Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Rfa Tasarım 2011 yılında Fuar Standları Tasarımı ve Uyguluma hizmetleri amacıyla kurulmuş olup, gelen talepler doğrultusunda bugün tam kapsamlı bir reklam fabrikası haline dönüşmüştür.

İzmir Ulukent ’ te bulunan 2.000 m2’lik fabrikasında, ahşap , alüminyum , demir , dijital baskı atölyeleri ve depolarıyla deneyimli personel kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan projeler üretmektedir.

Modüler Stand ( Octanorm ) uygulamarında temiz malzeme prensibi ile yola çıkan Rfa Tasarım ; Octanorm, ekstra malzeme ve işçiliğiyle sektörde bir adım öndedir.

Kendi bünyesinde bulundurduğu ahşap ve dijital baskı atölyeleri ile rakiplerinden ayrılan Rfa Tasarım sahip olduğu makine parkuru ve profesyonel personelleriyle tam kapsamlı hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet Kaliteli işçilik, prensibiyle çalışan Rfa Tasarım’ın satış, tasarım, üretim ve montaj departmanları için müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır.

Vizyon

Özgün tasarımları; kaliteli hizmet, kaliteli işçilik, tecrübe ve istikrar ile hayata geçirerek yurt içinde ve yurt dışında sektöre yön vermek.